tugd kaf tpo 2019 g

1 квітня розпочався тиждень кафедри технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Для вихованців духовно-просвітницького центу та гуртківців еколого-натуралістичного відділу МЦПО проведено екологічну виставу «Проліски для матусі».

tugd kaf tpo 2019 1  tugd kaf tpo 2019 2

Для студентів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка магістрантка Н. Кухта провела майстер клас «Технологія оздоблення великоднього яйця у техніці кінусайга».

tugd kaf tpo 2019 3  tugd kaf tpo 2019 4

Другого квітня у рамках тижня кафедри директор Духовно-просвітницького при соборі Трьох Анастасій, керівник гуртка «Екодизайн» при Глухівському МЦПО Решетнікова С.В.  та магістрантки 6М-Т групи факультету технологічної і професійної освіти Вітюк Н. та Кухта Н. провели виховний захід «Збережемо первоцвіт».

Було проведено тематичну вікторину, розповсюджено пам’ятки «збережи первоцвіт», майстер клас з виготовлення первоцвітів.

У заході взяли участь викладачі кафедри: Курок В.П., Воїтелєва Г. О., Хоруженко Т. А., Борисенко Н. А., Петрикей О. О.

tugd kaf tpo 2019 5 tugd kaf tpo 2019 6