vseukr konk texn osv 2019

4 квітня 2019 року завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта», що відбувся на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

До складу галузевої конкурсної комісії, яка оцінювала наукові роботи та виступи учасників, ввійшли провідні вчені в галузі технологічної освіти, які представляли заклади вищої освіти з різних регіонів України.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт проводиться з метою виявлення кращих досліджень і формування молодого резерву науковців. На Конкурс було представлено 43 наукові роботи з актуальних проблем технологічної освіти (46 студентів-авторів, 35 наукових керівників) з 18  закладів вищої освіти.

На підсумковій науково-практичній конференції виступило 11 студентів з 11 закладів вищої освіти.

Учасники конкурсу, на високому рівні представляли результати своїх досліджень, доводили їх актуальність і практичне значення, ілюстрували наукові доповіді фото- та відеоматеріалами.

На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити:

Диплом І ступеня:

Мелешко Оксану, студентку  Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка;

Покладову Вікторію, студентку Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

Диплом ІІ ступеня:

Вітюк Наталію, магістрантку Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка;

Колядича Андрія, студента ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди;

Павлишина Степана, студента Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова;

Диплом ІІІ ступеня:

Корзун Наталію, студентку Бердянського державного педагогічного університету;

Бірюка Олександра, Юркова Олександра, магістрантів Вінницького національного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського;

Шумило Ганну, магістрантку Дрогобицького державного педагогічного університету  імені Івана Франка;

Меледіна Михайла, студента Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка;

Кречик Юлію, студентку Рівненського державного гуманітарного університету;

Смучка Юрія, студента Хмельницького національного університету.

Щиро вітаємо студентів та їхніх наставників!

Бажаємо нових наукових звершень!