fpfmo den vidkrdver 2019

Кожна людина народжується для якоїсь справи. В цей день на ФПФМО зібралися ті, чиє призначення в навчанні та вихованні, ті, хто вміє навчати, хто бажає навчати, хто бачить своє призначення у вчителюванні.
Традиційно факультет, уже декілька років поспіль, відкриває гостинно свої двері для абітурієнтів. Цей рік не став виключенням. І 20 квітня 2019 року, в сонячний день у 312 аудиторії (корпус 7) зібралася чисельна аудиторія, в яку потрапили: адміністрація факультету, викладачі, голова профорієнтаційної ради доцент Мегем О.М., студенти, абітурієнти (понад 35 осіб).

Відкриття заходу було покладено на декана факультету Хроленко Марину Володимирівну, котра розповіла про особливості навчання студентів на факультеті й щиро запросила абітурієнтів доєднатися до числа майбутніх студентів.
Для ознайомлення абітурієнтів з особливостями вступної кампанії 2019 року, до слова запрошено відповідального секретаря приймальної комісії Литвинова А.С. 
З метою надання Дню відкритих дверей особливої значущості на заході були присутні професори Рудишин С.Д. та Горшкова Л.М.
У ході офіційного зібрання, учасники безкоштовних курсів (безкоштовні курси проводилися протягом року з усіх спеціальностей факультету), отримали сертифікати, а також мали змогу потренуватися в розв’язанні певних олімпіадних завдань, що дають додаткові бали під час вступу.
Кульмінаційним моментом заходу стали майстер-класи, проведені досвідченими фахівцями факультету.
Гадаємо, що абітурієнтам було затишно й цікаво в стінах факультету і вони неодмінно стануть нашими студентами – студентами одного з найстаріших закладів освіти України з колоритною історією та перспективним майбутнім.
Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення заходу!

Автор : joomla блоги