mis univer 2019

23 квітня у Міському палаці культури Молодіжний центр виховного відділу провів конкурс краси «Міс університету – 2019», у якому взяли участь представниці різних факультетів університету та професійно-педагогічного коледжу

• Соломенна Анна, факультет філології та історії
  • Зайцева Оксана, Професійно-педагогічний коледж ГНПУ ім. О. Довженка.
  • Головащук Аліна, факультет філології та історії.
  • Кандиба Аліна, факультет природничої та фізико-математичної освіти.
  • Миколенко Тетяна, факультет дошкільної освіти.
  • Вороніна Катерина, факультет дошкільної освіти.
  • Долинська Юлія, факультет філології та історії
  • Нікітіна Яна, факультет педагогіки та психології
  • Овсієнко Аліна, факультет дошкільної освіти
  • Овчарова Євгенія, факультет філології та історії
  • Фесенко Анна, факультет філології та історії.
  • Сирбу Марія, факультет природничої та фізико-математичної освіти.

Красуні змагалися в інтелектуальному конкурсі та показали 4 дефіле.

Журі конкурсу (Деркач Артем, Дзекелев Роман, Нікітченко Олександр, Шерудило Андрій, Руденко Дмитро) оцінили дівчат, присудивши:

- титул «Міс університету – 2019» Нікітіній Яні (факультет педагогіки та психології);

- титул «Віце-Міс університету – 2019» Долинській Юлії (факультет філології та історії);

- титул «ІІ Віце-Міс університету – 2019» Фесенко Анні (факультет філології та історії). Також вона стала «Міс глядацьких симпатій».

Проведенню цього конкурсу сприяли профспілкова організація студентів та аспірантів університету (голова Інна Савицька), відділ молоді та спорту Глухівської міської ради (начальник – Плотницький М. Г., галовний спеціаліст – Нікітченко О. П.), а також спонсори: ПП Олександр Буйков, «Wow buket», фотостудія «Pop Art», студія краси «Butterfly», майстер манікюру Тетяна Павленко, фітнес-клуб «Maximus», «Нова пошта», Міський палац культури.

Інформаційні партнери заходу:

1. Газета «Неделя».
  2. Катерина Пестрякова: «Фото з місця подій тут і зараз».
  3. Андрій Грєх: «Відеозйомка, монтаж та хороший настрій».

Вітаємо дівчат з перемогою у конкурсі!