park voley 2019

29 травня 2019 року уперше викладачами кафедри безпеки життєдіяльності, фізичного виховання та здоров’я людини було проведено змагання з паркового волейболу серед студентів, які проживають в гуртожитках та на квартирах Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Парковий волейбол – один з підвидів гри в волейбол, який відрізняється від класичного тим, що в команді бере участь чотири людини; поле менше за розміром, ніж в класичному волейболі; сітка трохи нижче; матчі проводяться безпосередньо просто неба на ґрунтових і трав'яних майданчиках.

park voley1 2019

Змагання проходили на міському стадіоні «Дружба» у них взяли участь 4 команди. Переможці були нагороджені солодкими призами та грамотами.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

1. Смола – (Мацак Олександр 21Т гр., Наконечний Юрій 6М-Т гр., Тимошовець Катя 12ДО гр., Трунова Ірина 42ДО гр.);
  2. Смішарики – (Андрущенко Олександр 34І гр., Єрмоленко Олег 31Б гр., Гулакова Анна 33У гр., Науменко Аліна);
  3. Нолики – (Маханьков Роман 12Т гр., Шпак Максим 12Т гр., Міхнова Олександра 12 ДО гр., Савченко Сніжана 32ДО гр., Приходько Надія 32ДО гр.).

Кращим гравцем змагань став Андрущенко Олександр студент 34–І групи ФФІ.

park voley2 2019

Щиро вітаємо переможців змагань, які зайняли призові місця, а також усіх учасників і вболівальників та бажаємо майбутніх успіхів і подальших спортивних перемог!