art picnic 2019

«Щаслива дитина – щаслива Україна» – під таким гаслом  на площі університету відбулось інтерактивне дійство – «Арт-пікнік». Цей захід був відкритим майданчиком для дитячої творчості просто неба, учасниками якого стали учні початкових класів шкіл міста.

Діти мали можливість долучитись до участі в різних майстер-класах: інструментальному, ігровому, з трудового навчання, колективного танцю, театральному. Діти фотографувались біля чудової фото-зони, розважалися з аніматорами. Також вихованці шкіл мали можливість заявити про себе й показати всім присутнім свої малюнки на «Арт-сушці». Всіх присутніх об'єднали пісні та масові ігри.

Захід був підготовлений і проведений викладачами і студентами факультету початкової освіти.