tren janmone 2019

4 червня 2019 р. у Глухівському національному педагогічному університеті ім. О. Довженка відбувся семінар-тренінг «ПРОГРАМА ЄС Еразмус+ напрям ім. ЖАНА МОННЕ: 30 РОКІВ ДОСКОНАЛОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ». Участь у тренінгу взяли понад 50 представників з різних університетів України: Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Національного авіаційного університету, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Сумського державного університету.

Організатор тренінгу: к.т.н., доц. О. МЕЛЬНИК , керівник навчально-методичного відділу Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка, координатор Жан Монне модуля«Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду» (562284-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE), член правління Української асоціації викладачів та дослідників європейської інтеграції APREI.

Тренери проекту:

П. КРАЙНІК - менеджеру напряму Жана Монне Національного Еразмус+ офісу в Україні;

Д.філ.н., проф. М. НЕСТЕРОВА – координатор Жан Монне модуля«Соціальна згуртованість в освіті і врядуванні: Європейські Студії» (587057-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE) , завідувач науково-дослідного центру когнітивістики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова;

Д.екон.н., проф. Л. ШУЛЬГІНА - координатор Жан Монне модуля, професор кафедри менеджменту Національного технічного університету України Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського;

А. СЛАВКО – член проектної команди Жан Монне модуля, асистент кафедри міжнародного, європейського права та цивільно-правових дисциплін Сумського державного університету.

З вітальним словом до учасників тренінгу звернулася перша проректорка університету к.пед.н., доц. Г. Кузнецова, яка наголосила на важливості участі науковців у грантових програмах та розповіла про досвід реалізації Жан Монне Модуля в Глухівському національному педагогічному університеті ім. О. Довженка.

Учасники тренінгу мали змогу ґрунтовно ознайомитися з основними видами діяльності  в рамках проектів Еразмус+ ім. Жана Монне, особливостями кожного напряму та процедурою подання аплікаційних форм. Окрім того, О. Мельник поділилася інформацією про діяльність Асоціації викладачів та дослідників європейської інтеграції APREI, зокрема про впровадження проекту «Академія ЄС-Східне партнерство: підтримка нового покоління вчених з європейських студій».

М. Нестерова, Л. Шульгіна та Г.Славко презентували власний досвід координації та участі у проектах Жана Монне.

Дружня атмосфера, жвава дискусія та захоплювальнийінтерактив зробили тренінг цікавим та плідним. Сподіваємося, що змогли надихнути учасників на нові проекти та ініціативи.

Завершився тренінг врученням сертифікатів усім тренерам та учасникам.

Особлива подяка Національному Еразмус Офісу в Україні за тісну співпрацю та допомогу.

П. КРАЙНІК - менеджер напряму Жана Моне Національного Еразмус+ офісу в Україні (презентація);

К.т.н., доц. О. МЕЛЬНИК – координатор Жан Монне модуля, член правління Української асоціації викладачів та дослідників європейської інтеграції APREI, керівник навчально-методичного відділу Глухівського національного педагогічного університету ім.О. Довженка (презентація 1(презентація 2);

Д. філ.н., проф. М. НЕСТЕРОВА – координатор Жан Монне модуля, завідувач науково-дослідного центру когнітивістики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (презентація);

Д.екон.н., проф. Л. ШУЛЬГІНА - координатор Жан Монне модуля, професор кафедри менеджменту Національного технічного університету України Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорськог (презентація);

А. СЛАВКО – член проектної команди Жан Монне модуля, асистент кафедри міжнародного, європейського права та цивільно-правових дисциплін Сумського державного університету (презентація).

Фото з тренінгу