dek 2019

З 14 червня 2019 року на факультеті технологічної і професійної освіти розпочато складання державних екзаменів здобувачів ОС «Бакалавр» денної форми навчання. Свої знання, професійну майстерність і набутий досвід показали випускники спеціальності 015 Професійна освіта (Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства).

Очолює державну комісію кандидат сільськогосподарських наук, викладач Глухівського агротехнічного інституту ім. С. А. Ковпака Сумського національного аграрного університету Логінов Андрій Михайлович. Члени комісії (проф. Ковальчук В. І., доц. Ігнатенко С.В., доц. Ігнатенко Г. В., ст. викладач Самусь Т. В.) відмітили високий та достатній рівень теоретичних знань й методичних навичок з професійної педагогіки та методики професійного навчання майбутніх фахівців.

Старт був успішним. Так тримати!