agro 2019

6 червня 2019 року студенти спеціальності 015 Професійна освіта (Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства) та викладачі кафедри професійної освіти та технологій сільськогосподарського виробництва факультету технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відвідали Міжнародну агропромислову виставку «Агро – 2019».

Основною метою екскурсії студентів і викладачів було ознайомлення з сучасними науково-технічними розробками в галузі техніки та технологій сільськогосподарського виробництва.

Під керівництвом завідувача кафедри Ковальчука В.І. та викладачів Ігнатенко Г.В., Самусь Т.В., Вовка Б.І., Маринченка Є.О., Єрмоленка Є.І., Опанасенка В.П., студенти груп 13-Пр(М), 23а-Пр(М), 23б-Пр(М), 6М-Пр(М) опрацювали тематичні експозиції:

• ExpoAgroTech – сільськогосподарська техніка, обладнання і запасні частини;
  • Біопаливо – відновлювальні джерела енергії;
  • Hi-Tech Агро – автоматизація, керування альтернативною енергетикою, GPS і GIS-технології;
  • Organic – органічні продукти, засоби і технології;
  • Animal EX – свійські тварини, ветеринарія і товари для тваринництва;
  • FishExpo – рибне господарство і рибальство;
  • Agro Build-Expo – будівництво: техніка, БМЗ, будівельні матеріали;
  • Агро - транспорт і логістика – забезпечення транспортування і зберігання продукції;
  • Сучасний Фермер – комплексні рішення для невеликих фермерських господарств та приватних землевласників;
  • Рослинництво і агрохімія – агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і технології, присадибне господарство, садівництво, городництво, рослинництво, теплиці.

Особливу увагу під час екскурсії приділили новинкам техніки та обладнанню виробників сільськогосподарської техніки (CASE, HARVEST, JOHN GREAVES (машинобудівний завод ПрАТ «Бердянские жатки»), FAVORIT ltd, GERINGHOFF, BERGMANN, MASSE FERGUSON, СЛОБОДА (Хартехпром-97), РЕМСИНТЕЗ, LOZOVA MACHINERY (ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ)) та комплексів післязбиральної обробки та зберігання (Деметра (SUKUP), ЗБАРАЖ АГРО-ТРЕЙД (LINKORtm), ОЛІС, MEGA,).

Також студенти та викладачі ознайомились з високопродуктивними породами домашніх тварин, сучасними агротехнологіями у всіх галузях сільського господарства.

Спілкування з виробниками та споживачами сільськогосподарської техніки під час Екскурсії на «Агро-2019» надало студентам можливість перейняти досвід, ознайомитися на практиці з технологіями, які використовують вітчизняні та закордонні підприємства.

Підсумовуючи вищезазначене, можна констатувати, що проведення екскурсії на найбільшу в Східній Європі Міжнародну (учасники з 17 держав) сільськогосподарську виставку«Агро-2019» розкриває зв'язок між наукою, освітою та виробництвом, підвищує професійну компетентність майбутніх педагогів професійного навчання та викладачів фахових дисциплін.