elif vruch 2019

21 червня 2019 р. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка проводжав студентку з університету Афьон Коджатепе (Туреччина), яка навчалась у нашому закладі вищої  освіти в межах реалізації програми кредитної та академічної мобільності в рамках проекту Erasmus +.

14 січня 2019 року  до Глухівського НПУ імені О. Довженка прибула на навчання студентка-магістрантка (спеціальність: історія) Elif Yazit, яка протягом 5 місяців продовжила навчання на факультеті філології та історії нашого закладу вищої освіти в рамках програми кредитної та академічної мобільності Erasmus +.

Викладачі та студенти нашого університету допомогли іноземній гості швидко адаптуватись до нових умов життя й навчання. Дівчина зарекомендувала себе як відповідальна, старанна та креативна студентка.

Elif Yazit писала магістерську роботу під керівництвом кандидата історичних наук, доцента Чумаченко Олени Анатоліївни, активно виступала з доповідями на студентських наукових конференціях. Разом із Людмилою Яківною Бірюк іноземна гостя активно вивчала російську мову, і згодом могла користуватися нею в побутовому житті. Дівчина підкреслила, що принцип індивідуального підходу за яким здійснюється навчальний процес в університеті, допомагає студентам ефективно засвоювати нові знання та вміло застосувувати їх на практиці.

Окрім навчальної діяльності, Elif Yazit також брала активну участь у спортивному та громадському житті нашого студентства, зокрема: відвідувала спортивні секції з волейболу та баскетболу, брала участь у підготовці до інструктивно-методичного семінару-конкурсу студентських педагогічних загонів, активно залучалась до участі в загальноуніверситетських заходах та різноманітних акціях міста.

Наша гостя була надзвичайно вражена красою та багатством української природи. Крім того, дівчина мала змогу ознайомитись із пам’ятними архітектурними спорудами міста, відвідати музеї та ознайомитись із національною культурою та історичною спадщиною українців.

По завершенню програми кредитної та академічної мобільності Erasmus + Elif Yazit отримала сертифікат, що підтверджує навчання іноземної гості в стінах нашого закладу вищого освіти, й пам’ятні подарунки з символікою міста та університету.

Загалом, Elif Yazit була дуже задоволена своїм перебуванням в Глухівському НПУ імені О. Довжнка. Вона отримала величезну кількість позитивних вражень, і знайшла багато друзів для себе як серед студентів, так й серед викладачів. А також, мала змогу відчути себе довженківцем.

Бажаємо нашій гості наснаги та безперервного позитивного потоку подій. А наш університет завжди радий зустрічати гостей.