конкурс гранд 2019

Конкурс «Розумним Бути Модно» серед студентів

Запрошуємо студентів, а також абітурієнтів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка прийняти участь у всеукраїнському конкурсі на здобуття грантів на оплату навчання - «Розумним Бути Модно».

Суть конкурсу полягає в написанні ЕСЕ (1-30 аркушів А4, оформлених в електронному вигляді в форматі .doc). Автори переможних робіт отримують винагородження:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають грошові гранти у вигляді стипендій, відповідно до розміру оплати за навчання.

Взяти участь у конкурсі пропонується студентам всіх курсів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Це можуть бути студенти денної та заочної форм навчання, контрактної та бюджетної основи.

Основна тема дослідження:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Розглядати питання потрібно по одному або декільком напрямам:

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Конкурсні роботи направляються на е-адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Більш детальна інформація щодо правил написання робіт, а також щодо умов конкурсу за посиланням.

Конкурс організовується міжнародною компанією Open Media Group за підтримки партнерів:

• likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua - Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Вимоги до конкурсних робіт