02.08.2019

З 1 по 2 серпня 2019 р. у Глухівському національному педагогічному університеті гостювала делегація з університету Афйьон Коджетепе (Туреччина) в особах: Доктора технічних наук Айхана Ерола, та доцентів Ахмета Йонеткена та Гюнгур Пешмен в в рамках партнерських відносин.

Делегація зустрілась з ректором, та  очільниками структурних підрозділів університету. Зокрема на зустрічі з ректором  було обговорено умови тісної співпраці між нашим університетом, та університетом Афьйон Коджатепе, представники Туреччини запросили нашого ректора з  візитом у відповідь, для обговорення деталей укладення договору між двома університетами Також іноземні гості завітали до зали рідкісних видань, що знаходиться в нашому закладі вищої освіти, де мали можливість ознайомитись із фондом періодичних видань, переглянути безліч експонатів, та  доторкнутись до визначної рукописної пам’ятки XVI століття – Пересопницького Євангеліє. Найбільше гостей зацікавили рідкісні книги де цілі розділи були присвячені Туреччині.

Делегати були вражені гостинністю наших викладачів, та історичними пам’ятками міста які вони могли сповна роздивитися на екскурсії: Водонапірна вежа, Київські ворота,Собор Трьох Анастасій. За дуже короткий термін перебування в Глухові, гості встигли зробити все що запланували, та залишилися задоволені візитом.

По закінченню перебування гостей в нашому університеті ректор особисто вручив їм пам’ятні подарунки з символікою міста та університету.