persh 2019

2 вересня 2019 року студенти-першокурсники Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка зустрілися з адміністрацією університету, керівниками структурних підрозділів та представниками студентського самоврядування. Зустріч відбулася у рамках урочистостей із нагоди Дня знань.

Ректор університету Курок О. І. та перший проректор Кузнецова Г. П. привітали студентів із початком навчального року, побажавши їм успіхів у навчанні. Проректор з наукової роботи та міжнародних зав’язків Зінченко В. П. розказав присутнім про стан та перспективи міжнародної співпраці університету, програми з обміну студентів. Проректор з адміністративно-господарської роботи Коротич А. В. ознайомив студентів із матеріально-технічним забезпеченням університету, а проректор з науково-педагогічної роботи Термоса І. О. – про особливості соціального забезпечення.

Керівники структурних підрозділів (Печена А. В., Мамаєва Л. Т., Марєєв Д. А.) та в. о. завідувача кафедри безпеки життєдіяльності, фізичного виховання та здоров’я людини Ковальчук А. А. довели до відома першокурсників інформацію про наукову бібліотеку, особливості навчального процесу, дозвілля та спортивні заходи в університеті.

Студентський ректор Руденко Д. В. розказав про студентське самоврядування, а працівниця виховного відділу Висоцка Л. А. ознайомила довженківців із роботою Молодіжного центру.

Кращих студенів, які отримали найвищі бали на вступних іспитах, декани факультетів відзначили почесними грамотами.

Із початком нового навчального року Вас, дорогі студенти! Бажаємо  ніколи не опускати своїх рук, завжди вірити в себе і підтримувати один одного. Хай мрії здійснюються, а цей навчальний рік нехай буде плідним!