tygdprava 2019

У рамках Тижня права, приуроченого до Дня знань, 3 та 4 вересня 2019 року виховний відділ університету організував та провів бесіду-лекцію «Профілактика правопорушень у молодіжному середовищі» для студентів гуртожитків № 1 і № 2. До участі в ній було запрошено старшого інспектора Глухівського відділу поліції, майора Олега Миколайовича Кугая та інспектора з ювенальної превенції сектору превенції Глухівського відділу поліції Крістіну Олександрівну Демченко.

Олег Миколайович ознайомив присутніх із відповідальністю за тютюнопаління та розпивання спиртних напоїв у громадських місцях, а також за шахрайство та тяжкі злочини; закцентував увагу студентів на правопорушеннях, що наносять шкоду благоустрою міста.

Крістіна Олександрівна Демченко з метою профілактики правопорушень серед молоді торкнулася проблем булінгу й відповідальності за нього, шкоди тютюнопаління та вживання алкоголю, закликаючи присутніх вести здоровий спосіб життя.

Зустріч супроводжувалася обговореннями проблем, із якими зверталися пристуні. Окремим студентам фахівці надали консультації.

Маємо надію,  що захід став корисним для учасників освітнього процесу, оскільки кожен має не тільки права, а й несе відповідальність за свої вчинки.