studinic

Відповідно до комплексного плану виховної роботи Глухівського НПУ ім. О. Довженка 18 вересня 2019 року відбулася зустріч представників адміністрації університету (перший проректор Кузнецова Г. П.), керівників навчального (Мамаєва Л. Т.), навчально-методичного (Мельник О. С.) та виховного (Марєєв Д. А.) відділів із старостами всіх груп та студентським самоврядуванням.

На заході були порушені питання, пов’язані з навчальним процесом, нормативно-правовими актами, якими керується заклад освіти, можливістю участі студентів у міжнародних ґрантових програмах. Обговорено зміни в рейтинговій системі університету, яка передбачає змагання між факультетами із позанавчальної та наукової діяльності.

До дискусії долучилися також старший викладач кафедри психології Зінченко О. В. і представники Молодіжного центру виховного відділу, що закликали присутніх створювати нові творчі колективи серед студентської молоді та не боятися проявляти ініціативи у всіх сферах освітнього процесу.