posvpersh 2019

26 вересня 2019 року на центральній площі університету відбулося традиційне шоу – посвята першокурсників у студенти, що цього року пройшло у стилі вручення премії МЦ ГНПУ «Stars are born in GNPU».

Студенти в образах відомих зірок шоу-бізнесу розважали присутніх феєричними виступами і випробовували новачків. Після жеребкування першокурсники повинні були виконати завдання, мета яких – розкрити в колишніх школярах і випускниках коледжів нових зірок, котрі запалять серце альма-матер та прославлять її не тільки в Україні, а й на світовій арені.

У кінці дійства новоприбулі довженківці проголосили клятву на вірність університету й разом із студентським активом взяли участь у танцювальному флешмобі.

Бажаємо студентам бути креативними, активними, відповідальними; здобути ті знання, заради яких вони сюди прийшли, ставши гідними продовжувачами освітніх традицій навчального закладу.  Вітаємо в #GNPUFAMILY!