turk 2019

Міжнародне співробітництво за участі викладачів і студентів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка триває і в його рамках тиждень з 23 по 27 вересня був присвячений математиці в нашому повсякденному житті і критичному мисленню. Саме такою була тематика лекцій викладачів турецького університету Афйон Коджатепе, які відвідали наше місто з програмами викладання та тренінгу. Викладачі і студенти нашого університету прослухали запропоновані лекції і взяли активну участь в їх обговоренні.

Програма тренування передбачала знайомство зі всіма ступенями освіти в Україні, дошкільної, шкільної, вищої та позашкільної. В рамках програми стажування гості відвідали дошкільний заклад освіти «Світлячок», загальноосвітню школу № 6, Центр дитячої та юнацької технічної творчості та школу мистецтв імені М.С. Березовського, зустрілися з учнями школи-інтернату.

Насиченою виявилася і культурна програма гостей. Вони відвідали майже всі музеї міста, побували на концерті учнів та викладачів школи мистецтв, святі першокурсників університету, екологічному фестивалі станції юних техніків.

Сподіваємося на подальше співробітництво!