gosti z Ger

Згідно договору про співпрацю, за ініціативи кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи на чолі з завідувачем Міщик Л.І. стало вже доброю традицією вітати восени студентів з Університету прикладних наук Циттау-Герліц (Німеччина), спеціальності «Соціальна робота», які продовжують програму студентських академічних обмінів між нашими закладами вищої освіти.

Програма тижневого перебування німецьких студентів (з 30 вересня по 4 жовтня 2019 р.) почалася зі знайомства з архітектурними пам’ятками міста, де вони мали можливість оцінити історичні цінності та просто гарні краєвиди Глухова.

У вівторок офіційна частина програми перебування в ГНПУ імені Олександра Довженка розпочалася із зустрічі з проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків Зінченком В.П., на якій було коротко обговорено програму роботи студентів у Глухівському НПУ ім. О.Довженка. Студенти з Німеччини відвідали зал рідкісної книги бібліотеки, де особливе захоплення викликали у них старі німецькі видання підручників та творів Ф. Шиллера. Академічна частина програми перебування студентів почалася із заняття з підготовки презентацій студентами своєї країни.

Учасники іноземної делегації мали насичену програму роботи, яка включала практичні заняття в реабілітаційному, територіальному та інклюзивно-ресурсному центрах, де мали змогу поділитися власним практичним досвідом роботи з дітьми з особливими потребами. Також брали участь в лекціях, семінарах викладачів кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, зокрема взяли участь у практичному занятті: «Методика нейрографіки» під керівництвом старшого викладача кафедри Панченко С.П. та тренінгу «Соціальний ліфт: інструменти реалізації в освітньому просторі»(асистент Курант О.Є.).

В останній день перебування в стінах нашого університету студенти разом з викладачами були нагороджені сертифікатами та склали перспективний план подальшого співробітництва в галузі соціальної роботи, реалізація якого сприятиме поглибленню академічних зв’язків ГНПУ імені Олександра Довженка та університету прикладних наук Циттау-Герліц.