nagor im stup 2019

Уже традиційно (починаючи із 2004 року) юній еліті області вручають іменні стипендії голови Сумської державної обласної адміністрації.

Цього року урочистості за участі виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Ірини КУПРЕЙЧИК та директорки департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ відбулися 9 жовтня 2019 року.

40 студентам було призначено іменні стипендії, серед яких 3 – представники Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (Сергій Понирко (факультет природничої і фізико-математичної освіти), Анжеліка Назаренко (факультет філології та історії), Тетяна Чайка (факультет початкової освіти)) та 1 – студентка професійно-педагогічного коледжу університету (Аміна Петрова).

Приємно, що почесну місію – висловити вдячність обласній державній адміністрації, департаменту освіти, рідним альма-матер за висловлену довіру й заохочення – було доручено вихованці нашого університету Анжеліці НАЗАРЕНКО.

Ще раз вітаємо стипендіатів. Зичимо їм міцного здоров’я та нових досягнень у науці, навчанні, позанавчальній діяльності. Хай вони своїм прикладом надихають на звершення майбутні покоління довженківців.