koz zab ftpo

10 жовтня 2019 року на факультеті технологічної і професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулося спортивно-культурне свято «Козацькі забави», присвячене дню захисника України та Українського козацтва , що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці.

Змагання відбулись серед представників козацьких куренів:

«Освітянська Січ» - викладачі факультету технологічної і професійної освіти;

«Сокіл» - студенти факультету технологічної і професійної освіти;

«Шаблі» - викладачі професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ ім. О. Довженка;

«Фантазер» - студенти професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

Розпочалося спортивно-культурне свято «Козацькі забави» із майстер-класу з використання козацької зброї від клубу «Гарда» під керівництвом Білевича Ігора та Дзекелева Романа.

Козакам випало чимало випробувань цього дня, - їх чекали змагання: «Козацька естафета»; «Влучні вояки»; «Втеча з полону»; «Винеси пораненого»; «Перетягування канату»; «Козацька каша»; «Жартівливі і дотепні»; «Гей ви, коні воронії»; «Піднімання гирі».

24 козаки на різних етапах показували свою фізичну силу, витривалість, затятість, силу волі та мужність.

Команди нагороджені дипломами та солодкими призами від декана факультету технологічної і професійної освіти, доктора пед. наук, доцента Грудиніна Бориса Олександровича, студентського профкому та організаторів змагань. Щира вдячність організаторам цього свята, а особливо ‑ заступнику декана факультету з фізичного виховання Маринченку Євгенію Олеговичу.