vshan den zax victh

14 жовтня 2019 року колектив та студентство Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка долучилися до відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Захід розпочався біля пам’ятного знаку Олександрові Ткаченку, який загинув у 2014 році під час виконання бойового завдання в м. Сіверськ Донецької області. За кілька хвилин скорботна хода продовжилася на території університету, де було вшановано пам’ять молодшого сержанта Олександра Вознюка (колишнього студента факультету фізико-математичної і природничої освіти), який загинув під час евакуації українських вояків з-під обстрілу в березні 2017 року поблизу села Пікузи Волноваського району Донецької області. Мітинг-реквієм завершився урочистостями біля пам’ятного знака «Глухів столичний» та покладанням квітів біля пам’ятного знака героям «Небесної сотні».

Не забуваймо про наших захисників, які віддали за мир та Батьківщину найдорожче – своє життя. Хай пам’ять про них згуртує нас, даючи нам силу та волю.