145 univer

Горді якнайщиріше вітати велику й потужну освітянську родину Глухівського НПУ ім.О.Довженка із його Днем народження!

Щасливі віншувати з ювілеєм Усіх, чиє життя і професійно-творча діяльність мудро й успішно пов’язалися з найстарішим і наймолодшим світочем педагогічної освіти, храмом науки і знань – Глухівським національним педагогічним університетом імені Олександра Довженка.

День народження Університету – це свято спілкування і день єднання всіх, хто відчуває себе причетним до університетської спільноти, і водночас  –

гарна нагода глибоко усвідомити освітянські цінності, наукові звершення та професійні надбання!

Наш навчальний заклад пройшов довгий шлях становлення та розвитку. Напружена робота всього колективу дала змогу Університетові здобути статус національного та стати справжнім осередком освіти і культури України.

Віра в майбутнє національної педагогічної науки, у її розквіт на благо розвитку нашої держави – основа невтомної працездатності, ініціативності, інтелекту, сумлінності, патріотизму, невичерпної творчої енергії колективу навчального закладу.

Висловлюємо щиросердну глибоку подяку і шану всій дружній університетській сім’ї і бажаємо життєвої педагогічної мудрості, задоволення від нелегкої повсякденної праці, гармонії і добробуту, творчого оптимізму, міцного здоров’я та завзяття, гордості від утілення професійних задумів!

Щоденна невтомна праця професорсько-викладацького колективу, адміністративного персоналу  навчального закладу спрямована на підготовку висококваліфікованого фахівця-педагога, справжнього вчителя. Студентство є творчим осередком, навколо якого згуртована й зосереджена наукова, педагогічна, патріотична робота Університету. Хотілося б студентській молоді в цю знаменну річницю побажати відчути  гордість за обрання великої і гідної професії Вчителя. Любіть обраний вами педагогічний шлях, невпинно самовдосконалюйтеся на ньому та підкорюйте вершини нових знань. Успіхів вам у навчанні та майбутній кар’єрі!

Хай наша з вами справа й надалі буде такою ж плідною і гідною на благо розвитку і становлення української педагогічної освіти!

Глухівський НПУ ім.О.Довженка завжди відкритий для всіх, чиє кредо – вправно вимальовувати освітянські педагогічні обрії: навчати й виховувати справжніх патріотів – громадян України, спроможних творчо самовиражатися, удосконалюватися в усіх сферах суспільної діяльності, й освітній зокрема!

З повагою ректорат

та профспілковий комітет Глухівського НПУ ім.О.Довженка