pidv kval

На базі Центру допрофесійної та післядипломної освіти Глухівського НПУ ім.О.Довженка 01 листопада 2019 року розпочали свою роботу за акредитованими освітніми програмами курси підвищення кваліфікації для вихователів закладів дошкільної освіти, вчителів закладів загальної середньої освіти, майстрів виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти. П’ятдесят п’ять слухачів із Глухова і Глухівського району, Ямполя, Путивля, Середино-Буди, Зноб-Новгородського удосконалюватимуть раніше набуті компетентності і набуватимуть нових компетентностей у межах професійної діяльності з урахуванням вимог відповідного професійного стандарту.

Зі вступним словом до слухачів курсів звернулася кандидат педагогічних наук, доцент, перший проректор університету Кузнецова Г.П., яка привітала присутніх з початком занять і ознайомила з основними положеннями Постанови Кабінету Міністрів України №800 від 21 серпня 2019 року. Зокрема, слухачам було надано інформацію про основні види підвищення кваліфікації, акцентовано увагу на особливостях кожного виду, ознайомлено з напрямами підвищення кваліфікації та їх першочерговими завданнями. Крім того, слухачів було ознайомлено з навчальним планом, проаналізовано його складові, наголошено на  можливості вибору спеціальних дисциплін. Загальний обсяг підвищення кваліфікації педагогічного або науково-педагогічного працівника закладу загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти складає 150 годин (5 кредитів ЄКТС)

Теоретичне навчання заплановано на два тижні, з 4 по 8 листопада і з 9 по 13 грудня 2019 року. Навчання здійснюватимуть провідні представники професорсько-викладацького складу університету (професори, доценти, кандидати наук). Решта часу - самостійна робота відповідно до індивідуального плану слухача курсів підвищення кваліфікації. Завершиться навчання захистом власної творчої розробки з обраної теми.

За результатами проходження підвищення кваліфікації слухачам курсів буде видано документ про підвищення кваліфікації.

Побажаємо слухачам курсів успіхів в оволодінні новими знаннями і творчих здобутків у педагогічній роботі.