pershokursn 2019

7 листопада 2019 року в актовій залі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся щорічний конкурс «Нумо, першокурснику!». Це фестиваль талантів, на який чекають, до якого ретельно готуються, який змушує хвилюватися, прискорюючи ритм сердець, адже на сцені запалюються нові зірки.

Веселі жарти, вокал, хореографія, сценічна майстерність, артистичність ведучих – все, чим наповнене життя студента, – цим були насичені виступи. Барвисті презентації кожного факультету та професійно-педагогічного коледжу університету не залишили сумнівів – кожен студент-першокурсник є унікальним, креативним, розумним і надзвичайно талановитим!

Виступи молоді залишили у присутніх чудові враження та емоції.

Дякуємо всім учасникам концерту за справжнє свято краси, а першокурсникам бажаємо успіхів у навчанні, творчої наснаги та нових ідей.

Результати конкурсу талантів буде оголошено 20 листопада 2019 року під час загальноуніверситетського заходу «Студент року – 2019».