yatsika

З метою утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу 11 листопада 2019 року на факультеті філології та історії було організовано і проведено ряд урочистих заходів з нагоди Дня української мови та писемності і І етап ХХ Міжнародного конкурсу знавцівукраїнської мови імені Петра Яцика.

Святкова програма, підготовлена студентами 43-У групи, стала окрасою свята. В урочистій залі протягом усього заходу лунали авторські поезії, запальні пісні про мову, слово у виконанні студентів-філологів.

Студенти різних факультетів долучилися до написання всеукраїнського диктанту з метою національного єднання, вшанування рідної мови, перевірки власної грамотності.

Із вітальним словом до присутніх звернулася кандидат педагогічних наук, доцент Каліш Валентина Антонівна. Принагідно було відзначено почесними грамотами переможців І етапу XХ Міжнародного конкурсу з української мови та літератури імені Т. Г. Шевченка. Грамотами було нагороджено студентів, які найкраще написали всеукраїнський диктант єдності.

Щороку ці заходи заохочують студентську молодь удосконалювати знання рідного слова, відчувати його красу, емоційність та мелодійність. Завдання І етапу ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика були орієнтовані на демонстрацію конкурсантами мовної грамотності, а також творчих здібностей володіння художнім словом.

Автор : joomla блоги