gumor 2019

14 листопада 2019 року в актовій залі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка вдруге за рік відбувся конкурс сміху «Гуморина». Цього разу в ньому взяли участь 3 команди університету: переможці весняного конкурсу «Бєлка 2» і два квартети – «Висоцких» та «Чотири шаріка».

У результаті змагання третє місце отримала збірна команда  «Чотири шаріка», а між іншими двома судді влаштували батл, адже кожна з них набрала однакову кількість балів. Зрештою перемогли новачки – команда «Висоцких».

Хочемо побажати учасникам змагання бути такими ж позитивними й кмітливими, як вони були на сцені. Окрема подяка старшому викладачу кафедри  психології Зінченку О. В., який керував командами й був одним із ініціаторів проведення конкурсу, та первинній профспілковій організації студентів та аспірантів за матеріальну підтримку заходу.