stud roku 2019

20 листопада в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбувся традиційний щорічний конкурс «Студент року». Метою заходу є підтримка обдарованої й талановитої молоді, стимулювання розвитку її наукового і творчого потенціалу та відзначення кращих студентів університету.

Конкурс проводився у таких номінаціях:

«Навчальна робота». Номінанти: Курятникова Ю. О., Шаман К. О., Чайка Т. І., Вороніна К. В., Понирко С. Ф., Василенко О. О. Перемогу здобула Василенко Ольга Олексіївна (ФТПО). Переможця цієї номінації нагородив ректор університету Курок О. І., який перед цим виступив із вітальним словом до присутніх.

«Наукова робота».  Номінанти: Лисенко Т. А., Омелечко Є. О., Коненко В. С., Пирлик Я. В., Коробова Т. О., Кулібова Я. В., Кривонос І. Д.. Переміг Коненко Віталій Сергійович (ФПФМО). Переможця цієї номінації нагородив проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Зінченко В. П.

«Спортивна робота». Номінанти: Смолін А. С., Продан Т. М., Кривонос А. В., Сафонова А. М., Єрмоленко О. М., Гулакова Г. В. Перемогла Кривонос Анна Володимирівна (ФДО). Переможця цієї номінації нагородив завідувач кафедри безпеки життєдіяльності Ковальчук А. А.

«Громадська робота». Номінанти: Салівоненко А. С., Терещенко А. Ю., Коваленко К. В., Косолап М. Є., Сердюк О. Ю., Абдурахманова О. В. Лауреатом стала Коваленко Катерина Василівна (ФПФМО). Переможця цієї номінації нагородив методист відділу молоді та спорту Глухівської міської ради Безуглий Артем.

«Культурно-масова робота». Номінанти: Банчукова Д. О., Коваленко А. О., Зайцева О. О., Зорева Г. П., Бутко С. А., Нікітіна Я. А. Перемогу здобув Бутко Сергій Анатолійович (ФТПО), який представлятиме наш навчальний заклад на обласному етапі конкурсу «Студент року» в номінації «Кращий студент». Переможця цієї номінації нагородив методист відділу молоді та спорту Глухівської міської ради Безуглий Артем.

«Волонтерська робота». Номінанти: Вітюк Н. М., Бабіна С. В., Шульга Л. В., Журомська А. Д., Осадча О. О. Перемогу здобула Осадча Оксана Олександрівна (ФДО). Її нагородила голова студентського самоврядування Опанасенко К. Є.

«Студент-практикант року».  Номінанти: Подейко В. В., Петрова А. С., Капустіна Г. М., Єгоров О. А. Лауреатом стала Капустіна Галина Миколаївна (ФПО). Переможця цієї номінації нагородив старший викладач кафедри педагогіки та менеджменту освіти Шерудило А. В.

У номінації «Профспілковий лідер» перемогли 2 конкурсантки: Бокова Дар’я Петрівна (ППК) та Кем Ганна Андріївна (ФДО). Переможців цієї номінації нагороджувала голова профспілки студентів та аспірантів Самощенко Д. Вона ж вручила грамоту переможцеві номінації «Міжнародна діяльність» Дані Щербаковій (ФФІ).

Після кожної номінації для гостей виступали творчі колективи університету та студенти-першокурсники, які підтримували урочистий настрій. Протягом усього концерту в залі панувала інтрига, адже до останнього ніхто з конкурсантів не знав своїх результатів. Вболівальники активно, не стримуючи емоцій, підтримували кожного учасника конкурсу.

Бажаємо всім конкурсантам подальших успіхів, наполегливості у досягненні поставлених цілей, творчого запалу, ініціативності! Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка Вами пишається!