best studsum 2019

28 листопада в Конгрес-центрі СумДУ відбувся конкурс «Кращий студент Сумщини», у якому вихованці з п’яти закладів вищої освіти області змагалися в різних сферах студентського життя, демонструючи творчі, інтелектуальні, наукові, спортивні здобутки за 2019 рік.

Наш університет в номінаціях «Кращий студент – вокаліст», «Кращий студент – науковець», «Кращий студент – оригінальний жанр», «Кращий студент – волонтер», «Кращий студент – громадський діяч» представили Коваленко Аліна, Коненко Віталій, Висоцка Лілія, Осадча Оксана, Коваленко Катерина відповідно. Довженківці стали й лауреатами:  Кривонос Анну визнано кращим студентом-спортсменом Сумщини, а Цигикал Оленукращим студентом-танцюристом Сумщини.

У номінації «Кращий студент (комплексна характеристика)» наш заклад освіти представляв Сергій Бутко, який став її лауреатом. Завданнями для нього було підготувати відеовізитівку «Чому саме я маю стати «Кращим студентом Сумщини», проказати інтелектуальні здібності, відповідаючи на запитання залу, розкрити свій талант. Переможним номером стала пісня «Моя ніч». Сергій отримав диплом, подарунки від організаторів та сертифікат на підтримку молодіжного заходу в рамках календарного плану управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації на 2020 рік.

Під час заходу за активну громадську позицію, участь у реалізації молодіжної політики в області та з нагоди Дня студента була вручена Подяка голови Сумської обласної державної адміністрації Недобузі Анні.

У рамках загальної концертної програми Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка представили Сердюк Олександр (ведучий), Олена Цигикал із своїм колективом «Ultra Dance»; Бояринова Катерина та Коваленко Аліна виконали композицію «Очі на піску»,  Коваленко Аліна – «Сила».

Ми дякуємо організатором конкурсу за можливість участі в ньому, а номінантам та лауреатам – нових  звершень!