dovgen.com 2019

11 грудня 2019 року в рамках заходів із відзначення 145-річчя заснування нашого навчального закладу та 125-річчя з дня народження великого кінорежисера світового масштабу Олександра Довженка, чиє ім’я носить університет, відбувся ювілейний фестиваль студентського аматорського кіно «Довжен.сom». Його організаторами були виховний відділ, актив студентського самоврядування та первинна профспілкова організація студентів та аспірантів університету.

Після вступного слова керівника виховного відділу Марєєва Д. А. глядачам було запропоновано переглянути промоматеріали фестивалю, у яких було висвітлено критерії, за якими оцінювалися роботи студентів.

Цього року за гран-прі змагалися картини факультетів природничої і фізико-математичної освіти, початкової освіти, педагогіки та психології, філології та історії.

Перемогу здобув короткометражний фільм «Наздогнати час», виробництва студентів факультету філології та історії. Зі стрічкою можна ознайомитися на офіційному youtube-каналі Молодіжного центру виховного відділу університету.

Ми залишилися приємно вражені тим, наскільки талановитими є сучасні довженкіцвці, які гідно продовжують мистецькі традиції університету. Зичимо Вам нових творчих досягнень!