wol 2019b

Протягом 9-11 грудня 2019 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (м. Суми) відбулися змагання з волейболу серед жінок за програмою XVІІ обласної універсіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Неймовірний шквал емоцій вирував серед глядачів. Неочікувані розіграші, влучні кидки на поле суперника, потужні подачі – усе це не давало можливості відірватися від перегляду гри.

Усього на універсіаді було представлено 4 команди:

1) жіноча команда Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка;

2) жіноча команда Сумського державного університету (Сум ДУ);

3) жіноча команда Сумського національного аграрного університету (СНАУ);

4) жіноча команда Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Цілеспрямованість, наполегливість, згуртованість і зосередженість дівчат не могли не порадувати тренерів та організаторів змагань.

Змагання проходили по коловій системі з метою визначити команду-переможця. Цьогорічною несподіванкою для всіх учасників стала команда Глухівського НПУ імені О. Довженка. До її складу входили:

• Фесенко Катерина;
  • Шкурко Тетяна;
  • Гулакова Ганна;
  • Коломієць Анна;
  • Хімченко Валерія;
  • Тимошовець Катерина;
  • Смоля Анна;
  • Колесник Вікторія.

Дівчата склали гідну конкуренцію іншим командам, і знайшла чимало вболівальників у стінах Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

За результатами запеклої боротьби місця розподілились наступним чином:

І місце виборола жіноча команда Сумського державного університету (Сум ДУ), яка вправно обійшла своїх суперників.

ІІ місце посіла команда Глухівського НПУ імені О. Довженка. Дівчатка показали високу майстерність у грі з волейболу та порадували своїх уболівальників відміннім результатом.

ІІІ місце отримала команда Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, яка вперто боролася за першість в універсіаді з волейболу.

ІV місце посіла команда Сумського національного аграрного університету (СНАУ), яка до останніх секунд партій твердо боролася та не давала остаточної надії супернику на перемогу.

Усі переможці змагань (у тому числі й тренери) були нагороджені почесними грамотами та медалями.

Висловлюємо подяку організаторам змагань, керівництву університету та тренерам за гарну можливість позмагатися за першість у грі з волейболу.

Бажаємо усім учасникам змагань міцного здоров’я, рішучості в своїх діях та нових перемог.

wol 2019