vub 2019

17 грудня 2019 року відбулися загальні збори Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Глухівського НПУ ім. О. Довженка. З вітальним словом виступила  перший проректор Галина Кузнецова, яка зазначила, що наукова діяльність – це постійний розвиток, пошук та вдосконалення, розкриття творчого потенціалу нашого університету і саме талановита молодь активно приєднується і показує результати і плідно функціонує Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених.

Олександр Благосмислов — голова Ради Наукового товариства молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка виступив зі звітом про діяльність Ради молодих учених за період 2016-2019 рр. та окреслив основні здобутки 2019 р.

Г. Кузнецова подякувала за роботу Олександру Благосмилову та вручила Подяку ректора за  сумлінну працю, високий професіоналізм, за вагомий особистий внесок у формування молодіжного наукового середовища та державної політики в сфері розвитку наукового потенціалу молодих учених та з нагоди 145-ої річниці від Дня заснування Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

23 грудня 2019 р. відповідно до Положення про Наукове товариства молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка учасники загальних зборів провели вибори голови враховуючи, що до складу Наукового товариства факультету входять: аспіранти, здобувачі, докторанти, кандидати і доктори наук, науково-педагогічні співробітники і спеціалісти до 35 років включно, які займаються науково-дослідною та освітянською роботою.

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Володимир Зінченко акцентував основні напрями роботи молодих науковців та озвучив основні вимоги  щодо питання обрання нового очільника та секретаря Наукового товариства.

За результатами виборів більшою  кількістю голосів Головою Ради Наукового товариства молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка обрано Луценко Олену Іванівну. Також було обрано президію Ради – заступників та секретаря. Обговорювалися питання: плану роботи на 2020 рік, затвердження наукових заходів, про актуалізацію профіля веб-сайту Наукового товариства та ін.

Проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Володимир Зінченко привітав із призначенням новообраних членів правління наукового товариства, наголосив  на перспективних планах, які стоять перед ним, запропонував свою підтримку та побажав Науковому товариству незгасимої творчої енергії, нових наукових звершень та відкриттів.

Вітаємо новий склад Ради!

Бажаємо новій команді  гідно представити наш Університет не лише на регіональному, але й на всеукраїнському і міжнародному рівнях!