vruch dupl mag2020

10 січня 2020 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбувся урочистий випуск магістрів, що традиційно зібрав в одному залі випускників усіх спеціальностей.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету Олександр Курок, який зазначив, що отримання  диплома магістра є хорошим стартом у житті: він дасть можливість успішно будувати своє майбутнє, зростати професійно та просуватися кар’єрними сходинками.

Виступили  також проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Григорій Луценко, завідувач аспірантури та докторантури Наталія Ткаченко, зазначивши, що пишаються довженківцями й з упевненістю відпускають їх у «великий світ», знаючи, що колектив університету передав вихованцям не тільки свої знання, а й навчив їх усім чеснотам, необхідним для успішної самореалізації та досягнення цілей. Вони закликали присутніх продовжити навчання у стінах університету уже в якості аспірантів, а також виступили з ідеєю створити довженківське братство.

Успіху в житті, досягнення поставлених цілей і гідної роботи колишнім здобувачам вищої освіти побажали декани всіх факультетів, зазначивши, що наразі важливим для кожного є вибір подальшого шляху.

Слово подяки від студентів висловила випускниця факультету філології та історії Олена Гриценко.

Бажаємо нашим випускникам всіляких успіхів, великих здобутків та досягнення поставлених цілей у житті!