spivpr ftpo 2020

11-12 лютого у ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» у рамках співпраці з НМЦ ПТО у Сумській області та закладами професійно-технічної освіти, які є основними стейкхолдерами та роботодавцями, відбувся семінар у форматі методичного кейса «Організація освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти: вимоги сьогодення».

У другий день заходу завідувачем кафедри професійної освіти та технологій с.-г. виробництва доктором педагогічних наук, професором Ковальчуком Василем Івановичем був проведений тренінг «Розвиток педагогічної майстерності педагога в умовах сучасного ринку праці». Акцент обговорення був спрямований на проблематику формування компетентностей необхідних на ринку праці та вплив освітніх трендів на професійний розвиток педагога.

Проведення подібних заходів здійснюється у рамках діяльності школи педагогічної майстерності, яка діє при кафедрі.

Також в ході семінару деканом факультету технологічної і професійної освіти доктором педагогічних наук Грудиніним Борисом Олександровичем та доцентом Ігнатенко Ганною Володимирівною було презентовано освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців для системи професійної (професійно-технічної) освіти у ГНПУ ім. О. Довженка; обговорені шляхи удосконалення ОП відповідно до вимог сьогодення.

Автор : joomla блоги