vol 2020

З 18.02 по 25.02 у спортивному залі Глухівського НПУ ім. О. Довженка відбувалися змагання з волейболу серед жіночих команд у залік спартакіади серед навчальних закладів міста Глухова.

За результатами змагань місця розподілились таким чином:

І місце – команда Глухівського НПУ ім. О. Довженка;

ІІ місце – команда Глухівського агротехнічного коледжу ім. С. А. Ковпака;

ІІІ місце – команда Глухівського професійно-педагогічного коледжу ім. О. Довженка.

Начальник відділу молоді та спорту Глухівської міської ради – Михайло Плотницький нагородив переможців та призерів змагань дипломами та солодкими призами і побажав подальших успіхів у занятті улюбленим видом спорту! Наголосив, що цього року планується проведення чемпіонату міста з жіночого волейболу!

Вітаємо тренера збірної жіночої команди Глухівського НПУ ім. О. Довженка – Ковальчука Андрія Андрійовича, пишаємося та бажаємо нових вершин!

Усім учасникам змагань бажаємо міцного здоров’я, цілеспрямованості і волі до перемоги.

Кафедра теорії і методики фізичного виховання