tugd tpo 2020

З 10 по 17 лютого в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка на факультеті технологічної і професійної освіти проходив тиждень кафедри технологічної і професійної освіти.

У понеділок 10 лютого у межах співпраці з позашкільними закладами освіти на базі навчальних майстерень ГНПУ ім. О.Довженка було проведено майстер-клас «Технологія плетіння виробів із кореня сосни» для керівників гуртків м. Глухова, на якому доцент, заслужений майстер народної творчості України Білевич І.В., навчав тонкощів традиційного ремесла усіх охочих. У цей же день доц. Литвин О.М. провела внутрішньоуніверситетську олімпіаду з інженерної графіки. Переможцем виявилася студентка 12-Т групи Кулик Г.

У рамках тижня кафедри було організовано І етап олімпіади з технологічної освіти 12 лютого, яка передбачала розв’язання трьох завдань: тестування з професійно-орієнтованих дисциплін, проведення фрагменту уроку відповідно до розробленого плану-конспекту та виготовлення об’єктів проєктування. До організації цього заходу були долучені викладачі кафедри: проф. Курок В.П. голова журі, доц. Хоруженко Т.А., ст. викл. Дещенко О.М., ст. викл. Борисенко Н.А., ст. викл. Марченко С.С. Переможці олімпіади студентка 6М-Т групи Василенко О. (обслуговуюча праця) та студент 22-Т групи Маханьков Р. (технічна праця) були нагороджені почесними грамотами та подарунками.

12 лютого доц. Шевель Б.О. провів екскурсію до класу захисту вітчизни Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ для студентів 22-Т та 41-Т групи.

Велику зацікавленість викликав проведений заслуженим майстром народної творчості України Білевичем І.В. тренінг «Реставрація старовинних меблів (на прикладі рами дзеркала)».

Силами викладачів кафедри: доц. Шевелем Б.О., доц. Благосмисловим О.С., ст. викл Борисенко Н.А., ст. викл. Марченком С.С. 13 лютого було проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг», в якій взяли участь усі студенти факультету спеціальності «Технологічна освіта». Переможці гри були нагороджені солодощами.

У п’ятницю, 14 лютого, відбулася презентація еко-проєкту «Лаунж-зона в стилі Лофт». Спільними зусиллями викладачів та студентів факультету було облаштовано зону відпочинку, меблі для якої було виготовлено із вживаних речей. Таким чином, учасники проєкту мали на меті не тільки облаштувати комфортне середовище для спілкування, а й привернути увагу відвідувачів заходу до екологічних проблем сьогодення.

У той же день для викладачів та студентів ГНПУ ім. О.Довженка ст. викл. кафедри ТПО Дещенко О.М. провів майстер-клас «Фігурне керування картингом», на якому всі бажаючі спробували себе в ролі справжніх автогонщиків.

На День відкритих дверей кафедри технологічної і професійної освіти, 17 лютого, завітали студенти професійно-педагогічного коледжу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, для яких було проведено екскурсію по факультету технологічної і професійної освіти, а також організовані майстер-класи «Технологія оздоблення великоднього яйця у техніці кінусайга» (доц. Хоруженко Т.А., студ. Самоброд. Я.) та «Оздоблення виробів сіверським різьбленням» (доц. Білевич І.В., студ. Лащухін П.).

Тиждень кафедри пройшов цікаво і змістовно!

Автор : joomla блоги