mis univer 2020

27 лютого  2020 року у Міському палаці культури виховний відділ університету провів конкурс краси «Міс університету – 2020» («Natural beauty»), у якому взяли участь:

Недобуга Анна (факультет філології та історії);

Шульга Аліна (факультет природничої та фізико-математичної освіти);

Коваленко Аліна (факультет початкової освіти);

Кривонос Юлія (факультет дошкільної освіти);

Горбач Ауріка  (факультет початкової освіти);

Зорева Галина (факультет філології та історії);

Цьомка Оксана (факультет філології та історії);

Дещенко Вікторія (професійно-педагогічний коледж університету);

Панова Роза (факультет філології та історії);

Курятникова Юлія  (факультет початкової освіти).

Красуні демонстрували свої інтелектуальні здібності та змагалися в  конкурсах талантів і дефіле. Їх оцінювало компетентне журі у складі:

Олени Демішевої, виконуючої обов’язки міського голови;

Олександра Нікітченка, головного спеціаліста відділу молоді та спорту Глухівської міської ради;

Олександра Мірошниченка, наукового співробітника Національного заповідника «Глухів», місцевого активіста;

Яни Нікітіної, Міс університету – 2019, І ВіцестудМіс Сумщини – 2019;

Артема Безуглого, спеціаліста міського центру фізичного розвитку населення «Спорт для всіх»;

Анни Скрипки, переможниці конкурсу СтудМіс Сумщини – 2019.

За результатами конкурсу титул «Міс університету – 2020» здобула Недобуга Анна (факультет філології та історії); також вона стала «Міс глядацьких симпатій»; титул «ВіцеМіс університету – 2020» отримала Цьомка Оксана (факультет філології та історії); титул «ІІ ВіцеМіс університету – 2020» здобула Курятникова Юлія (факультет початкової освіти).

Проведенню конкурсу сприяли адміністрація університету (в особі ректора Курка О.І.), профспілкова організація студентів та аспірантів університету (голова Самощенко Дар’я), Глухівська міська рада в особах Демішевої О. М. (секретар міської ради), Самоброд І. В. (т. в. о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Глухівської міської ради), відділ молоді та спорту Глухівської міської ради (начальник Плотницький М. Г., головний спеціаліст Нікітченко О. П.), відділ культури Глухівської міської ради (начальник Самощенко О. М., директор Міського будинку культури Тришина Т. М.),  а також спонсори: студія краси «Діва», «Фітоцентр», мережі магазинів техніки та електроніки «Дзвінок», Avon, Ірина Репетун, UNICE MULTIBRAND (лідер Світлана Петрова), Альона Кленько, «Wow buket», фотостудія «Pop Art», студія краси «Butterfly»,  фітнес-клуб «Maximus», топ суші Глухів.

Інформаційні партнери заходу: фотографи Роман Романов, Сергій Гапонов; відеографи: Катерина Пестрякова, Паша Панков; радіо  Глухів ФМ на хвилі 104,4 та інтернет-видання Глухів.INFO. Останнє провело онлайн голосування, переможницею якого стала Горбач Ауріка. Вона одержала в якості подарунку процедуру догляду за обличчям від косметолога Аліни Любовицької та квіткову композицію від Світлани Юріївни Копилової.

ВіцеМіс Сумщини та Міс університету – 2019 Нікітіна Яна віддала титул «Miss by miss» Зоревій Галині.

Подарунком для дівчат стала номінація «Міс фото»: СтудМіс Сумщини Анна Скрипка подарувала сертифікат на фотосесію у Сергія Прокопенка Шульзі Аліні.

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка на конкурсі «СтудМіс Сумщини – 2020» представлятимуть Міс університету – 2020 Анна Недобуга та ВіцеМіс університету  Цьомка Оксана.

Бажаємо нашим дівчатам успіхів та перемоги на обласному рівні!