11.03.2020

У рамках проведення Шевченківських днів 11 березня 2020 року Молодіжним центром виховного відділу університету був організований та проведений студентський квест «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?».

На кожній зі станцій (а їх було 7, пов’язаних із перебуванням Тараса Шевченка в Глухові чи його творчістю) на учасників чекали різноманітні завдання: від питань до театральної візуалізації фрагмента твору Кобзаря. Найцікавішим виявилося завдання покласти на музику вірш поета і проспівати новоутворений хіт у різних жанрах.

11.03.2020.1

Було весело, нестримно і цікаво. На жаль, не всі факультети змогли взяти участь у конкурсі, тому змагалися лише дві команди. Проте, які! «Заряджені» (ФТПО) та «Носороги» (ФПФМО) довели, що в університеті є дуже активні і креативні шевченкознавці.

11.03.2020.2

Дякуємо за участь і закликаємо бути активними!