28.04.2020

У зв’язку з введенням всеукраїнського карантину та проведення заходів щодо протидії поширенню COVID-19, 28 квітня 2020 року збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка було проведено в дистанційному режимі. За допомогою онлайн-платформи Zoom було організовано відеоконференцію, на якій голова ради Товариства Луценко О.І. спільно з головами рад на факультетах Марєєвою Т.В., Прокопець Т.О., Вовком Б.І., Мозуль І.В. та Петренко Н.М. розглянули питання подальшої роботи Товариства в умовах карантину.

Присутніми було ухвалено декілька важливих рішень. Зокрема сприяти переведенню в онлайн-режим проведення факультетських конференцій та вирішення всіх питань щодо участі членів товариства у заходах, присвячених Дню науки. Проведення запланованого на червень 2020 року круглого столу «Проблеми молодих вчених та шляхи їх вирішення» перенести у формат відео-конференції.

Оскільки, зміна формату роботи передбачає внесення правок у План роботи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених на 2020 рік, було прийняте рішення у двотижневий термін сформувати пропозиції від голів рад Товариства на факультетах з приводу цього питання.

Збори голів рад Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка успішно відбулися у новому форматі.

Наталія Петренко, прес-секретар

Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського НПУ ім. О.Довженка