zb tovmolvch 27.05.2020

27 травня у онлайн-режимі відбулися збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка. На порядок денний було винесене питання про делегування до м. Суми Луценко О.І., голови Ради Наукового товариства, для участі в установчих зборах щодо розвитку науки серед молоді.

Під час зустрічі Марєєва Т.В., заступник  голови Ради Наукового товариства, доповіла, що при Сумській обласній державній адміністрації створюється рада молодих вчених, і 29 травня 2020 року у м. Суми відбудеться засідання установчих зборів для формування складу цієї ради. Рада молодих вчених при Сумській обласній державній адміністрації є колегіальним виборним дорадчим органом, метою якої є сприяння реалізації прав молодих вчених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, забезпечення їх активної участі у проведенні наукових досліджень та захисту їх прав та інтересів.

zb tovmolvch 27.05.2020.1

Питання про делегування Луценко О.І. до м. Суми було винесене на голосування. У результаті зборів ухвалили: делегувати Голову Ради Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка Луценко О.І. до м. Суми для участі в установчих зборах по розвитку науки серед молоді.

Члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Глухівського НПУ ім. О. Довженка щиро бажають Олені Іванівні успіхів у цій роботі!

Наталія Петренко,

Прес-секретар, Ради Наукового товариства студентів, аспірантів,