konf 26.08.2020

26 серпня 2020 року на базі Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник» (м. Суми) пройшла традиційна щорічна Обласна конференція педагогічних працівників Сумщини, основною темою якої стало «Освітнє середовище – простір гармонійного розвитку нового покоління».

До участі в роботі конференції було запрошено керівників органів управління освітою, директорів опорних закладів освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, керівників закладів позашкільної освіти, методистів психологічної служби, голів первинних профспілкових організацій, керівників закладів фахової передвищої та ректорів закладів вищої освіти, педагогічних працівників.

У роботі конференції від університету взяли участь перший проректор Кузнецова Г.П.,  голова профспілкової організації працівників та викладачів університету Токарик Л.Б., представники структурних підрозділів: факультет дошкільної освіти (Куліш І.Д., Шовкопляс О.М.), факультет початкової освіти (Шерудило А.В., Собко В.О., Рябко Ю.В.), факультет природничої і фізико-математичної освіти (Хроленко М.В., Мегем О.М.), факультет філології та історії (Лучкіна Л.В.), факультет технологічної і професійної освіти (Грудинін Б.О., Білевич С.В., Білевич І.В., Дещенко О.М.).

Форматом конференції було передбачено роботу освітньої локації, яку Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка організував під вокативним гаслом «Здоров’язбережувальне освітнє середовище – основа здорової нації». На цьому заході було представлено майстер-класи, тренінги, тематичну фотозону, а також освітні технології, спрямовані на збереження психічного, емоційного та фізичного здоров`я.

Цікавими і змістовними були майстер-класи «Народна екоіграшка від родини науковців Білевичів» (ведучі Білевич С.В., Білевич І.В.), «Педагогічна пісочна терапія» як інноваційна технологія особистісно-орієнтованого навчання та виховання молодших школярів» (ведучий Шерудило А.В.), «Локáворство як засіб оздоровлення дошкільників в умовах пандемії» (ведуча Куліш І.Д.), SPA по-українськи «Візьми для здоров’я найкраще від рідної природи!!!» (ведуча Шовкопляс О.М.).

Пізнавальними та насиченими були презентації Мегем О.М. «STOP-COVID-19!» та Рябка Ю.В. «Критичне мислення як інструмент збереження психічного здоров’я».

Під час заходу було урочисто відзначено педагогічних працівників області, зокрема Грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, результативність у роботі, значний особистий внесок у розвиток освіти Сумщини нагороджено Собко Валентину Олексіївну, завідувача кафедри теорії і методики початкової освіти.