19.08.2021

19 серпня 2021 року Підсосонна Олена, аспірантка Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, була учасницею Всеукраїнського серпневого форуму «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху» (м. Київ), організованого Міністерством освіти і науки України. Захід мав на меті обговорити з молодими вчителями та педагогічними працівниками питання професійного становлення молодого вчителя, виклики сучасності й потреби майбутнього в контексті НУШ як ключової освітньої реформи в Україні.

В ході заходу в онлайн режимі учасники мали можливість ознайомитися з роботою інших стратегічних сесій форуму, які працювали в різних містах України, обмінятися досвідом, думками, пропозиціями щодо змісту освіти, ролі педагога в реформуванні сучасної школи. Для присутніх на форумі колективи Малої академії наук провели майстер-класи корисних та цікавих ідей, ігор, видів діяльності, що може використати вчитель у професійній діяльності.