29.10.2021

29 жовтня 2021 року для здобувачів вищої освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка була організована онлайн-зустріч із представником ювенальної превенції Сергієм Свинаренком на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність: чим регулюється та що передбачає».

Під час лекційної частини студентів було ознайомлено із видами адміністративних та кримінальних правопорушень, їх класифікаціями. Окрему увагу приділено питанням булінгу, домашнього насильства та їх профілактики.

Сергій Олександрович також закликав присутніх вести здоровий спосіб життя: уникати вживання алкоголю, наркотичних та інших психотропних речовин, тютюнопаління.

29.10.2021.1

Учасники освітнього процесу мали змогу поставити низку запитань, що стосувалися покарання за перебування неповнолітніх в нічний час без супроводу дорослих, відповідальність за залучення неповнолітніх до шахрайських схем, водіння транспортних засобів без прав, повноважень ювенальної превенції та ін.

Пам’ятаймо, що знання прав та обов’язків громадянина, дотримання закону, активна громадянська позиція молоді – запорука громадянського суспільства й безпеки кожного з нас.