Помилка

no decode delegate for this image format `PNG' @ error/constitute.c/ReadImage/560

sem.29.10.2021

Удосконалення освітнього процесу, підвищення його якості, доступності й ефективності – одне з головних завдань вищої школи в Україні. У його розв’язанні важливу роль відіграє розвиток академічної мобільності здобувачів вищої освіти, науковців і науково-педагогічних працівників. У зв’язку з вищезазначеним 29 жовтня 2021 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка був організований ІІ науково-практичний онлайн-семінар «МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Голова організаційного комітету – проректор із наукової роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, доцент Ткаченко Наталія Миколаївна – зазначила, що академічна мобільність є одним із напрямів міжнародної діяльності Глухівського НПУ ім. О. Довженка; у сучасних умовах модернізації та глобалізації освіти вона відкриває виняткові можливості для отримання якісної освіти, проведення досліджень та проходження стажування за кордоном.

До заходу долучилися понад 40 учасників освітнього процесу, серед яких – науково-педагогічні працівники, студенти, аспіранти, докторанти та молоді вчені Глухівського НПУ ім. О. Довженка.  Серед основних доповідачів – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов та методики викладання Чайка Олена Миколаївна, яка представляла Сектор академічної мобільності, Самохвал Анастасія Сергіївна, фахівець відділу аспірантури, докторантури та наукової роботи, а також  кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін Полякова Анастасія Сергіївна, голова Ради наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених.

Під час проведення семінару були висвітлені важливі теоретичні й практичні питання, зокрема: види та форми академічної мобільності, її цілі та завдання, особливості  організації міжнародної академічної мобільності та документальне забезпечення. Також усіх присутніх зацікавила інформація про актуальні програми міжнародної академічної мобільності та стажування за кордоном.

Дякуємо всім, хто брав участь у семінарі! Матеріали заходу розміщені на офіційному сайті університету за посиланням:

{gallery}sem.29.10.2021{/gallery}