22.11.2021

Здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми "Середня освіта (Мова і література (англійська))" четвертого року навчання в рамках опанування освітньої компоненти "Методика навчання іноземних мов і культур" прослухали лекцію з елементами дискусії випускниці філологічного факультету Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, вчителя англійської мови другої категорії Буцик Олени Вікторівни.

22.11.2021.1

Олена Вікторівна працює в пілотній школі щодо впровадження принципів і методів навчання іноземних мов в рамках конценції Нової української школи з допомогою фахівців Британської Ради в Україні. Матеріали лекції викликали багато питань і перетворили другу половину лекції у жваве обговорення актуальних проблем української шкільної освіти. Запрошуємо до перегляду запису лекції за посиланням.

22.11.2021.2