06.12.2021.bl

Відбулася зустріч студентів 4 курсу ННІ Філології та історії (освітньо-професійної програми"Середня освіта (Мова і література (англійська))" із вчителькою англійської мови ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Макаєвою Світланою Олексіївною.

Під час лекції та жвавої дискусії обговорювалося багато питань, зокрема, доречність використання підручників іноземних видань на уроках англійської мови, залучення учнів до вивчення нової мови, переваги концепції перевернутого уроку та індивідуальний підхід до навчання учнів.

06.12.2021.bl2

Завдяки тому, що Світлана Олексіївна має багатий педагогічний досвід, постійно поглиблює знання з викладання англійської мови (участь у вебінарах, міжнародних конференціях, майстер-класах тощо), студенти дізналися про  важливі моменти педагогічної практики в навчальних закладах та  розширили власний кругозір з методики викладання іноземних мов.

06.12.2021.bl1

Зустріч із професіоналом-практиком подарувала кожному учаснику не тільки необхідні знання, а й позитивні емоції та незабутні враження.