05.05.2022

5 травня 2022 року о 10.00 год. в Університеті було проведено в змішаному режимі інформаційно-просвітницький захід для учасників освітнього процесу, співробітників університету з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

До заходу долучився начальник другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Дмитро Анатолійович Гончаров.

Дмитро Анатолійович ознайомив присутніх із вибухонебезпечними предметами, видами зброї та їхніми боєприпасами, порядком їх ідентифікації, правилами поведінки під час виявлення таких предметів, ступенем небезпеки та радіусом дії (ураження). Учасників заходу було ознайомлено з правилами безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях, а саме: під час загрози враження стрілецькою зброєю; під час загрози бойових дій, повітряній небезпеці, вибухах. Наголошено на необхідності реагувати на оповіщення про авіазагрозу, утриматися від прогулянок місцевістю, де проводилися активні бойові дії, та місць підвищеного ризику мінування.

Було продемонстровано унікальну колекцію знешкоджених зразків гранат, мін і боєприпасів, а після закінчення зустрічі всі присутні змогли детальніше їх розглянути.

Щиро дякуємо Дмитру Анатолійовичу Гончарову за змістовну та інформативну зустріч.

Підтримуємо ДСНС України!

Усе буде Україна!

Автор : joomla блоги