баскетбол2017

25 червня 2017 року університет гостинно приймав учасників турніру з баскетболу серед чоловічих команд на Кубок Сумського обласного відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Ніхто, крім нас», присвяченого Дню Конституції України.

Справа команди – це гідності справа. Спортивні, загартовані, об’єднані любов’ю до баскетболу команди із Глухова, Ромен, Конотопу та Путивлю зійшлися на майданчику з бажанням вибороти перемогу та стати абсолютними чемпіонами. Гру було присвячено державному святу, яке ще раз підтверджує наше право на самостійність, самобутність і самодостатність. Слід згадати ще одне слово: самовідданість – це те, що об’єднує наше робоче життя і дозвілля  з баскетболом. Баскетбол – найвидовищна і популярна командна гра, яка вчить нас об’єднуватися і перемагати, боротися і бути сильним!

Учасників змагань на урочистій церемонії відкриття привітав помічник ректора Глухівського НПУ ім. О. Довженка В.А. Любивий, голова СОВП ВГО «Ніхто, крім нас» Д.Л. Шиман, заступник голови федерації баскетболу Сумської області, полковник О.П. Задорожний, начальник відділу молоді та спорту Глухівської  міськради М.Г. Плотницький, депутат обласної ради М.М. Коняєва.

Свої музичні вітання учасникам дарувала Світлана Максимчук-Макаренко, а ритму та драйву змаганням додав хореографічний колектив Глухівської школи мистецтв ім. М. Березовського (кер. Людмила Раманьок).

Наскільки широка наша Батьківщина – настільки багаті спортивними талантами її сини. За результатами змагань абсолютну першість виборола команда із м. Конотоп, срібло повезли до партизанської столиці Сіверщини – путивляни, а почесне третє місце посіла команда із м. Ромни.

Учасники та організатори змагань висловили вдячність колективу університету за якісну організацію змагань та надію на подальшу співпрацю.

Фахівець виховного відділу Гурець Андрій