1

Кафедра технологічної і професійної освіти ГНПУ ім. О.Довженка, яку очолює доктор педагогічних наук, професор Курок В.П., тісно співпрацює з Духовно-просвітницьким центром при Соборі Трьох Анастасій, директором якого є Решетнікова С.В.
1 650x86715 лютого на свято Стрітення Господнього, в межах тижня кафедри технологічної і професійної освіти, було проведено «День духовності». Свято розпочалося з молебеня з освяченням води перед Мовчанською Чудотворною іконою Божої Матері. Після цього протоієрей Олексій прочитав лекцію присутнім про історію цього свята, відповів на питання, що цікавили студентів. Свято закінчилось ляльковою виставою, яку підготували студенти.

У квітні 2017р. студенти факультету технологічної і професійної освіти та вихованці Духовно-просвітницького центру при Соборі Трьох Анастасій провели Великоднє свято для вихованців міського центру реабілітації дітей інвалідів.

Мамине свято не залишилося поза увагою. На базі Духовно-просвітницького центру проведено тематичний захід.

16.05. 2017р. студенти разом з викладачами центру відвідали Шалигінську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат. До уваги присутніх було запропоновано виховний захід «Свято доброти», де діти переглянули театралізовану виставу, брали участь у веселих іграх та цікавих конкурсах, під час яких вони виявили неабияку кмітливість та спритність.

22 травня 2017р. кафедрою технологічної і професійної освіти в межах співпраці організовано чергову зустріч, у ході якої проведено святкове богослужіння з нагоди свята Миколи Чудотворця. Присутнім запропонували театралізовану виставу «Любов та Краса», яку підготували студенти факультету технологічної і професійної освіти та вихованці Духовно-просвітницького центру при Соборі Трьох Анастасій.

1 червня – «День захисту дітей». У рамках свята студенти університету разом з викладачами провели у центрі міста захоплюючий майстер-клас «Виготовлення паперових пташок з шаблонів дитячих долоньок». Кожен бажаючий всього за пару хвилин міг зробити для себе таку незвичну пташку. Захоплюючим сюрпризом для вихованців центру стала розважальна ігрова програма з клоунами, яку підготували студенти.

24 червня в стінах ГНПУ ім. О. Довженка з благословіння Преосвященнішого Романа єпископа Конотопського і Глухівського відбувся семінар для вчителів недільних шкіл єпархії «Педагогічна майстерність вчителів недільних шкіл». У роботі семінару взяли участь науковці кафедри технологічної і професійної освіти, батюшки, і миряни, які представляли 23 недільні школи та два духовні центри. Робота семінару була насиченою та продуктивною.
Студенти активно залучаються до підготовки та проведення занять з вихованцями центру.