1 вересня 2017

Початок навчального року в стінах Глухівського національного педагогічного університету імені Оолександра Довженка відзначився урочистостями з нагоди Дня знань та Дня визволення міста Глухів від фашистських загарбників.

Привітальні слова надихали й благословляли, дзвенів перший студентський дзвоник, лунали гімни, як ода вічній освітянській справі. Ректор університету, доктор історичних наук, професор О. І. Курок відкрив вітальну сторінку свята промовою про університет як носія традицій, збереження історії альма-матер, яка відтепер має продовження в першокурсниках. За успіхи у навчанні та громадському житті, перемоги в олімпіадах та наукові здобутки почесними грамотами ректора були нагороджені студенти різних курсів. Серед них і першокурсниця Анна Кривонос, Чемпіонка світу з біатлону серед юніорів. Слово про монументальність вчительської праці проголосив В. А. Борисенко, ветеран педагогічної праці та представник славетної педагогічної династії. Відповідальний секретар приймальної комісії університету О. І. Земка відзначив кращих вступників 2017 року грамотою та привітав з першим успіхом на сходинках студентського шляху. Студенти та викладачі взяли участь у міському мітингу-вшануванні пам’яті героїв-захисників та урочистому покладанні квітів до Меморіалу Слави.

Ми бажаємо викладачам старанних студентів та наукових перспектив! Студентам – наполегливості і бажання вчитися та активного громадського життя! Адже боротьба з байдужістю народжує найкращі поклики серця і дарує високі результати діяльності.

Фото Сергія Гапонова
Махоня Яна, Молодіжний центр