зустріч з емре байсаном

11 вересня 2017 року в ГНПУ імені Олександра Довженка розпочалася програма стажування викладача компютерних технологій університету Афьон Кокатепе (Туреччина) Емре Байсана в рамках академічного обміну викладачів програми Erasmus+. Програма стажування була заздалегідь складена викладачами нашого університету та погоджена з Емре Байсаном.

p9110400 800x600

Вже перший день перебування турецького гостя виявився насиченим подіями. Емре Байсан з дружиною зустрілися з керівництвом університету і обмінялися думками з приводу максимальної ефективності програми стажування представника Туреччини в ГНПУ імені Олександра Довженка. Емре Байсан ознайомився з історією навчального закладу, відвідавши музей університету, виставку художніх витворів студентів, зал рідкісної книги бібліотеки, залишивши відгук у гостьовій книзі. Пізніше гість із Туреччини познайомився з містом та його історичними місцями, причому акцент під час екскукрсії було зроблено на зв’зках нашого міста з Туреччиною. Активну участь у спілкуванні з гостями взяли студенти факультету філології та історії. Попереду гостя з Туреччини чекають зустрічі з представниками всіх рівнів освіти України.

p9110366 800x600  dscn9816 800x600